realizacje

Kołaszewski

Nasza współpraca z firmą produkcyjno-usługową BOJKO zaczęła się w 2000 roki i trwa ona do dziś. Przez te 20 lat firma zajmowała się remontami pras mimośrodkowych, korbowych i ciernych, oraz wykonywaniem matryc do tłoczenia na zimno części maszyn rolniczych.

Firma BOJKO jest odpowiedzialnym i sumiennym przedsiębiorstwem. Nasza współpraca zawsze przebiega bez zastrzeżeń. Zlecone prace były wykonywane według umowy, a terminy zawsze były dotrzymywane.

Polecamy usługi świadczone przez firmę BOJKO za jakość, terminowość oraz rzetelność.

Firma KOŁASZEWSKI Dyrektor Arkadiusz Urbaniak

lafarge

Zaświadczamy, że przedsiębiorstwo BOJKO firma produkcyjno-usługowa współpracuje z naszą firmą od 2007 roku. Na przełomie tych 13 lat zajmowała się naprawami cyklicznymi urządzeń wynikającymi z eksploatacji takimi jak naprawy urządzeń kruszących (kruszarki udarowe, szczękowe i stożkowe) oraz naprawami urządzeń przesiewających (oprawy łożyskowe napędów przesiewających i wibracyjnych, oraz wały napędowe przesiewaczy wibracyjnych).

Po wieloletniej współpracy z firmą BOJKO możemy zaświadczyć, że wszystkie prace wykonywane były solidnie i terminowo. Firma ta ma dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą co przekłada się na jakość wykonywanych usług. Z całą pewnością możemy polecić firmę BOJKO za jej rzetelność, odpowiedzialność oraz terminowość. Współpraca z tą firmą na przestrzeni 6 lat przebiega bez zastrzeżeń i nadal będzie kontynuowana.

Lafarge Kruszywa i Beton

stolon

Współpracujemy z firmą BOJKO od 2006 roku do chwili obecnej. W tym czasie firma ta zajmowała się u nas różnego rodzaju naprawami urządzeń należących do firmy “Stolon”. Między innymi naprawami czopów oraz powierzchni nierdzewnych wałów suszarni (L5500mm,fi 240), naprawami powierzchni walca suszarni (walec żeliwny, L5500mm, fi 2500). Naprawa polegała na naprawianiu ubytków powierzchni suszącej metodą tig z zastosowaniem specjalistycznego spoiwa (warstwa buforowa) wynalezionego przez dr Inż. Grzegorza Ciszewskiego z Politechniki Krakowskiej instytutu spawalnictwa, który bezpośrednio nadzorował cały projekt. Naprawa została wykonana na miejscu.

Roztaczanie na miejscu wytaczarką przenośną powierzchni uszczelnień wysokociśnieniowych.

W naszej opinii BOJKO firma produkcyjno- usługowa to rzetelny i odpowiedzialny partner gwarantujący kompleksową realizację zamówień z dołożeniem należytej staranności.

Zakład przetwórstwa ziemiaków “Stolon”

Mineral 

Nasza współpraca z firmą BOJKO zaczęła się w 2007 roku. Polega ona na cyklicznej naprawie wynikającej z eksploatacji urządzeń kruszących ( kruszarki udarowe, szczękowe i stożkowe) oraz urządzeń przesiewających (oprawy łożyskowe napędów przesiewających i wibracyjnych a także wały napędowe przesiewaczy wibracyjnych)/

Każdemu możemy polecić usługi wykonywane przez firmę BOJKO. Jest to rzetelne przedsiębiorstwo, które dotrzymuje warunków umowy jak i terminowości zleconych prac, Także jakość produktów i usług jest bardzo wysoka. jesteśmy zadowoleni z przebiegu naszej współpracy. Dyspozycyjność oraz kompetencyjność pracowników jest dużą zaletą tej firmy.

Mineral Polska Sp. z o. o.

EKO Instal

Nasza współpraca zaczęła się w 2008 roku. Polega ona na naprawach cyklicznych wynikających z eksploatacji urządzeń takich jak kruszarki (udarowe, szczękowe i stożkowe) oraz naprawy urządzeń przesiewających (oprawy łożyskowe napędów przesiewających i wibracyjnych a także wałów napędowych przesiewaczy wibracyjnych).

Wieloletnia współpraca przebiegła bez żadnych problemów. W tym czasie firma Bojko wykazała się profesjonalnym podejściem oraz sumiennością do wykonywanych napraw naszych urządzeń. Zaświadczamy że jest to godne zaufania przedsiębiorstwo.

EKO- INSTAL BYTÓW

sineo

Vestdavit

Poświadczamy rzetelność i zaangażowanie firmy BOJKO z którą współpracujemy od 2017 roku. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu i prac wykonanych w zakresie obróbki elementów okrętowych oraz elementów platform wiertniczych. Usługi zostały wykonane terminowo zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

Z perspektywy wieloletniej współpracy możemy z pełną świadomością polecić firmę BOJKO jako doświadczonego i sumiennego kontrahenta.

VESTDAVIT PRODUCTION

MetPol

Metpol

Firma Metpol Sp. J. rekomenduje firmę BOJKO. Zakres naszej współpracy od 2017 obejmuje głównie wykonywanie elementów dla przemysłu stoczniowego, elementów maszyn budowlanych oraz sprzętu dla przemysłu górniczego.

Rzetelność przedsiębiorstwa nie wzbudza zastrzeżeń. Firmę BOJKO cechuje przede wszystkim obszerny zakres wykonywanych prac, dbałość o detale oraz terminowość, co przekłada się na zadowolenie i kontynuowanie wzajemnej współpracy.

METPOL

Skontaktuj się

14 + 11 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 6:00 – 14:00

Sobota: 7:00 – 12:00

Niedziela: Zamknięte